6 ایده جذاب برای پوشیده کردن لباس مجلسی زنانه

6 ایده جذاب برای پوشیده کردن لباس مجلسی زنانه

تا حالا شده در یک فروشگاه زنانه عاشق لباس مجلسی شوید ولی مطابق پوشش شما نباشد؟ و بعد از دیدن آن، لباس های دیگر برایتان جذاب نباشند؟ این اتفاق بارها برای من رخ داده است ولی اینبار تصمیم گرفتم این لباس ها را با اندکی تغییر قابل استفاده کنم. نظر شما در مورد پوشیده کردن لباس مجلسی زنانه چیست؟در اینجا با 6 ایده جذاب برای پوشیده کردن لباس مجلسی زنانه آشنا می شویم.

 

پوشش محجبه انتخاب خیلی از بانوان است و حضور در عروسی و یا مجالس مختلط برای آنان کار دشواری است چرا که در برخی اوقات خانم‌های محجبه نمی‌توانند لباس مجلسی متناسب با پوشش و سلیقه خود را پیدا کنند؛ پیدا کردن لباس هایی که در عین شیکی و زیبایی با حجاب و پوشیده هم باشند کار ساده ای نیست به خصوص که فروشگاه های زنانه معمولا در حوضه لباس مجلسی پوشیده تنوع پایینی دارند. که این موضوع باعث می شود این خانم ها در برخی مواقع برای شرکت در این مراسم ها مردد می شونند.

 

اگر شما هم به دنبال چند ایده کاربردی و جذاب برای پوشیده کردن لباس مجلسیِ خود هستید در این وبلاگ همراه من باشید.

 

چگونه لباس مجلسی را پوشیده تر کنیم؟

آستین های کوتاه و یا حلقه ای، سرشانه و یقه های باز و قد کوتاه پیراهن مجلسی کار را برای خانوم هایی که به دنبال لباس مجلسی محجبه هستند سخت می کند. تغییرات کوچک می تواند لباس های شما را که شاید به دلیل پوشیده نبودن در گوشه کمد شما افتاده اند را برای شما قابل استفاده کنند و یا پوشیدن لباس هایی که باب سلیقه شماست ولی متاسفانه مناسب پوشش شما نیست را برایتان مقدور سازد

  با ما همراه باشید تا با 6 ایده برای محجبه کردن لباس مجلسی زنانه آشنا شویم:

 

 

ایده استفاده از کت ها کوتاه زنانه برای پوشیده تر کردن لباس مجلسی:

 

لباس های زنانه به خصوص پیراهن مجلسی زنانه معمولا دارای سرشانه ها و یقه های باز هستند؛ به اصطلاح به این پیراهن مجلسی دکلته نیز می گویند این پیراهن زیبا متاسفانه به دلیل نداشتن پوشش کامل برای برخی از بانوان غیر قابل استفاده اند. ولی یکی از راه هایی که پوشیدن این لباس های شیک را برای شما مقدور می سازد استفاده از کت های زنانه است، کت های زنانه با پارچه کرپ بسیار آیتم مناسب  و برای شرکت در مراسمات هستند. پوشیدن یک کت زنانه که رنگ و جنس آن متناسب با پیراهن مجلسی شما باشد یک انتخاب هوشمندانه است

image-4-2

 

ایده دوختن آستین و یقه به پیراهن مجلسی برای محجبه کردن لباس مجلسی:

 

اگر یک پیراهن مجلسی زنانه دارید ولی متاسفانه به دلیل عدم پوشش کافی برای شما غیر قابل استفاده است چرا به دوختن آستین و یقه جدید به آن فکر نمی کنید؟

می توانید به آن آستین یا یقه اضافه کنید و لباس را به یک لباس مجلسی پوشیده تبدیل سازید. البته دقت داشته باشید که جنس و مدل پارچه لباس مجلسی شما بسیار اهمیت دارد پس حتما قبل این کار از یک خیاط حرفه‌ای مشاوره بگیرید چون عدم هماهنگی لباس شما با آستین ها و یقه جدید می تواند به کل استایل شیک شما را نابود کند.

 

ایده استفاده از شال یا شنل بر روی لباس مجلسی برای پوشیده کردن لباس مجلسی زنانه

اگر کت زنانه را برای روی لباس خود مناسب نمی دانید و یا لباس شما در قسمت یقه یا آستین ها پفی است  بهتر است از کت زنانه استفاده نکنید چون ظاهر زیبایی را به وجود نمی آورد. پیشنهاد ما برای پوشش بیشتر شنل است؛ شنل یا شال ها می توانند نیاز شما را برای پوشیدگی بیشتر، رفع کنند.اگر پوشش کاملا محجبه ندارید شنل های حریر یک انتخاب بسیار شیک است.

image-8-2

image-9

 

ایده استفاده از بادی زیر پیراهن مجلسی برای پوشیده کردن لباس مجلسی زنانه

بادی های زنانه امروزه بین بانوان بسیار طرفدار پیدا کرده است؛ این آیتم متناسب با کاربردهای گوناگون در جنس های متنوع تولید و ارائه می‌‌شود. پارچه های محبوب برای دوخت بادی می توان به نخ ، چرم ، گیپور ، توری یا دانتل، نایلون اشاره کرد.

بادی های گیپور،توری و دانتل: این بادی ها برای خانم هایی که باز بودن بیش از اندازه لباس مجلسی در یک مراسم مختلط آن ها را موذب می کند انتخاب مناسبی است؛ اگر نظر من را بپرسید استفاده بادی مشکی را تنها  برای زیر لباس مشکی مناسب می دانم و این آیتم برای لباس های رنگی توصیه نمی شود.

image-3-2

 

ایده استفاده از جوراب شلواری برای پوشیده ترکردن لباس مجلسی زنانه:

پیراهن مجلسی با دامن هایی کوتاه انتخاب جذابی برای شرکت در مهمانی های خانوادگی، دوره های دوستانه و یا تولد ها است؛ ولی کوتاه بودن دامن برای خانم های محجبه و یا کسانی که در جمع های مختلط کمی پوشیده تر می پوشند همیشه باعث می شود از انتخاب این آیتم جذاب خودداری کنند. پیشنهاد ما برای حل این مشکل استفاده از جوراب های شلواری است. مهم ترین و جذاب ترین ویژگی جوراب شلواری ها تنوع در جنس پارچه آن ها است؛ جوراب های شلواری از جنس های پشمی و بسیار ضخیم گرفته تا نازک و خنک ارائه می شوند و این عامل باعث می شود جمع گسترده‌ای از بانوان را به خود جذب کند، چرا که خانوم هایی که به طور کامل محجبه هستند از جوراب هایی که ضخامت بیشتری نسبت به بقیه جوراب ها دارند استفاده می کنند و دیگر درگیر پوشش پاهای خود نیستند و همچنین استفاده از جوراب شلواری های شیشه‌ای در خیلی از مواقع استایل شما را شیک تر نیز نشان می دهد.

image-10

 

ایده استفاده بوت های بلند زنانه برای پوشیده کردن لباس مجلسی زنانه

بوت های بلند برای پیراهن هایی که قد آن ها تا زیر زانو است،  در فصل زمستان یک انتخاب هوشمندانه است. شما می توانید با این بوت‌ها پاهای خود را  تا حد زیادی پوشیده نگه دارید و استایل خفن و زمستانه خود را حفظ کنید.

حجاب بین بانوان، تنها به معنای پوشش لباس و یا سر نیست. تناقض بین لباس و حجاب مو نکته جالبی نیست و باعث ایجاد دوگانگی در استایل محجبه شما می شود.

پوشش سر برای خانم های محجبه یک نکته قابل توجه بعد از پوشیده کردن لباس مجلسی است:

چه پوششی برای سر و موها استایل شیک و مجلسی ما را از بین نخواهد برد و همچنین به جذابیت استایل ما هم می افزاید؟؟

برای شرکت در مراسمات به خصوص زمانی که صاحب مراسم هستیم مانند مراسم عقد و عروسی، تمام تلاشمان را به کار می گیریم که ستاره جمع باشیم. انتخاب لباس برای ما تبدیل به یک دغدغه بسیار مهم می شود و شاید برای پیدا کردن مناسب ترین لباس روز های زیادی وقت صرف کنیم تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنیم  ولی بانوان محجبه یک دغدغه مهم دیگر هم دارند؛ نکته بسیار مهم برای بانوان محجبه بعد از انتخاب پیراهن مجلسی پوشش مو است

توربان یا کلاه حجاب ایده شیک مناسب پوشش سر برای خانم محجبه است:

توربان نوعی سربند است که در مدل‌ و رنگ های‌گوناگون عرضه می‌شوند و به عنوان پوششی برای موهای بانوان مورد استفاده قرار می‌گیرد که در عین حفظ حجاب ، زیبایی و شیک بودن را نیز بهمراه دارد. شناخت انواع توربان می‌تواند به شما در انتخاب توربان مناسب کاربردتان کمک کند. توربان مجلسی را می‌توانید با توجه به مدل و رنگ و جنس پارچه لباستان انتخاب کنید. توربان‌ها نیز همانند سایر لباس‌ها در سایزهای مختلفی عرضه می‌شوند. سایز توربان با توجه به حجم موهای شما انتخاب می‌شود. بنابراین اگر موهای پرپشت و بلندی دارید باید سایز بزرگتری را برای خود انتخاب کنید.

کلام آخر

 تا به اینجا با یک سری نکات مهم و کاربردی برای پوشیده کردن لباس مجلسی زنانه شما آشنا شدیم. پس اگر پیراهنی را دوست دارید با خیال راحت آن را برای پوشش خود انتخاب کنید؛ شما با اندکی تغییر می توانید زیبا ترین استایل را برای خود بسازید. برای خرید پیراهن مجلسی می توانید از سایت دلسا مزون دیدن فرمایید. مجموعه دلسا مزون یکی از بزرگ ترین وکامل ترین فروشگاه های پوشاک در حوضه لباس مجلسی است که دارای شیک‌ترین و جدیدترین لباس‌های زنانه در رنگبندی متنوع اعم از شومیز زنانه، پیراهن مجلسی زنانه،انواع کت وشلوار مجلسی و… می‌باشد.

فروشگاه دلسا مزون واقع در استان گلستان شهر گرگان یکی از معتبرترین و برترین مراکز فروش لباس مجلسی زیبا و شیک در سطح کشور می باشد که با هدف رضایت مشتری و توسعه فروش در سطح کشور به روزترین محصولات را برای شما همشهریان عزیز فراهم کرده است

همه درگاهای بانکی

تمامی درگاه‌های پرداخت

دارای نماد اعتماد